Відеоспостереження

Відеоспостереження Colarix - сучасна комплексна система, призначення якої обумовлено необхідністю захистити внутрішні приміщення будинку або офісу і вуличний простір охоронюваного периметра від несанкціонованого проникнення. IP-Системи відеоконтролю від відомої торгової марки засновані на принципі бездротового функціонування і включають в себе наступний базовий комплект обладнання:

 • пристрій для підключення до електромережі (блок живлення);
 • зовнішня камера з підключенням до комп'ютера (IP WI-FI);
 • роутер;
 • антена для датчиків;
 • модем.

Устаткування для відеоспостереження Colarix доповнено набором спеціальних датчиків, що дозволяють моментально фіксувати розтину дверей або вікон, рух об'єкта та ознаки задимлення. Для дистанційного контролю і управління передбачено використання пульта дистанційного керування.

Ефективність використання відеоспостереження Colarix

Невеликі габарити відеокамери, простота кріплення на кронштейні, відсутність додаткових проводів - фактори, які зумовлюють ефективне застосування системи відеоспостереження Colarix як всередині приміщення, так і за його межами.

Поворотний механізм, яким оснащена камера, дає можливість збільшити кут огляду об'єктива до 3550 в горизонтальній площині і 1200 - по вертикальній. Використання інноваційного обладнання забезпечує віддалений контроль над об'єктом, що охороняється і повноцінний захист від протиправних дій зловмисників. Камера оснащена ІЧ-підсвічуванням, що робить її функціонування результативним в будь-яких умовах освітленості.

Повноцінна робота системи відеоспостереження гарантується при наявності будь-якого комп'ютерного пристрою - смартфона, планшета, ноутбука.

Пасивний комплект Colarix з використанням стандарту HD-TVI дозволяє отримати наступні результати при використанні системи відеоспостереження:

 • повноцінну і високоякісну передачу відеосигналу на будь-яку відстань;
 • запобігання перешкод або збоїв із постачанням;
 • вмонтований регулювання кольору, яскравості, різкості картинки.

Серед безлічі переваг відеоспостереження Colarix - застосування AHD-технології, здатної збільшити відстань між встановленої камерою і обладнанням до 0,5 кілометра. При цьому зображення відрізняється підвищеною чіткістю, зникає мерехтіння екрану і затримка передачі сигналу.

При використанні системи контролю Colarix забезпечується можливість підключення 4-х камер до одного відеореєстратора.

Чому клієнти вибирають магазин систем безпеки Magazun.com

Покупцям, які висловили бажання придбати якісну систему відеоспостереження, наш інтернет-магазин забезпечує:

 • професійне консультування щодо вибору оптимальної моделі;
 • прийнятну ціну і індивідуальне рішення для кожного клієнта;
 • витратні матеріали, коннектори і запасні об'єктиви для всіх модифікацій відеокамер;
 • гарантію на придбане обладнання, збереження вантажу при доставці в будь-яку точку України.

Купити відеоспостереження Colarix можна швидко і просто - достатньо підібрати обладнання на сайті і залишити заявку. Ми організуємо доставку як у великі міста країни - Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Запоріжжя, так і в невеликі населені пункти.