Відеоспостереження

Сучасну міське життя важко уявити без відеоспостереження. І в Києві, і в Одесі, і в Харкові використовуються системи, які здійснюють контроль безпеки тих чи інших об'єктів за допомогою відеопристроїв різних моделей. Сьогоднішній ринок надає широкі можливості вибору для бажаючих купити відеоспостереження. Однак далеко не все, що пропонується покупцеві, користується однаковою популярністю. На рішення купити ту чи іншу систему впливають не тільки ціна і стандарти якості, але і відповідність моделі індивідуальних запитів споживача. Досвід багатьох років показує, що всього цього найкращим чином відповідає відеоспостереження Dahua.

Випробувано часом

Чим же відеоспостереження Dahua так привабливо для покупців? Очевидно, що не тільки розумна ціна і масштабна реклама визначають їх вибір. Справа в тому, що багато популярних пристроїв та технологій, без яких сьогодні просто немислимо відеоспостереження, вперше були були розроблені і випробувані у виробництві компанією Dahua Technology. Саме Dahua в 2002 році організувала випуск 8-канальних цифрових відеореєстраторів, які здійснюють запис в режимі реального часу. Рік по тому була випущена аналогічна 16-канальна модель. Також компанії належить першість у розробці 32-канального відеореєстратора, що має дозвіл D1. З 2006 року по всьому світу можна придбати мережеві відеосервери, швидкісні купольні відеокамери і карти декодування виробництва Dahua. А через п'ять років компанія дала життя новітньому поколінню відеореєстраторів з високою продуктивністю. В його основі - шоста платформа з двоядерними процесорами. Таким чином, відеоспостереження Dahua являє собою поєднання давніх традицій надійного виробництва з сучасними дослідженнями. Тому не дивно, що бажаючі купити відеоспостереження часто набувають обладнання саме цього виробника.

Не тільки надійність, але і гнучкість

Навіть при покупці найсучаснішого і якісного відеоспостереження можна зіткнутися з проблемою дизайну, коли система не сумісна з цілим рядом додатків і конфігурацій. Це істотно обмежує можливості використання подібної апаратури. Фахівцям Dahua вдалося багато в чому вирішити і цю проблему. Завдяки універсальності дизайну відеоспостереження Dahua володіє чудовими експлуатаційними властивостями в різних умовах роботи.

З доставкою по Україні

Купити будь-обладнання для відеоспостереження Dahua з доставкою додому можна в Києві, а також в Одесі, Львові та у багатьох інших містах України. Ми реалізуємо товар за розумною ціною і доставляємо прямо за адресою. Покупцям в Харкові і Дніпропетровську надаються консультаційні послуги при установці.