Відеоспостереження

Пристрої бренду MAGvision, що володіє світовою популярністю, забезпечують безперебійну роботу охоронної системи будь-якого типу. Завдяки демократичним цінами вони доступні для масового використання в Києві, в Харкові, в Одесі.

Ви можете купити камери, функціональні можливості і ціна яких орієнтовані на потреби користувачів нашої країни.
Відеоспостереження MAGvision представлено:

  • відеокамерами;
  • відеореєстраторами;
  • об'єктивами;
  • платами відеозахоплення;
  • обладнанням, що забезпечує бездротове відеоспостереження;
  • мікрофонами;
  • програмним забезпеченням;
  • пристроями для відеонагляду.

Відеоспостереження MAGvision виготовлено з використанням сучасних технологій, що забезпечує найкращу якість зображення, високу швидкість передачі сигналу. Можуть бути підібрані пристрої, здатні працювати в умовах перепадів температур на вулиці, відеоспостереження для моніторингу всередині житлових приміщень, офісів.

Покупцеві пропонують камери аналогового типу, IP-камери, turbo HD відеоспостереження, що поєднує в собі переваги обох цих технологій.

Багато звертають увагу на камери MHD, що відрізняються невисокими вимогами до експлуатації, легкістю монтажу, надійністю, їх ціна дозволяє створити бюджетну охоронну систему.

AHD спостереження монтується з використанням стандартного кабелю. Для передачі даних застосовують web-технології, вони дозволяють моментально доставляти зображення на далекі відстані, зберігаючи відмінну якість.

Відеоспостереження MAGvision також представлено бездротовим обладнанням. Бездротова система скорочує витрати на придбання та прокладку кабелю. Така апаратура продовжить передавати сигнал в центр управління навіть в разі серйозної катастрофи, що може зіграти вирішальну роль у вирішенні ситуації.

Якщо ви не хочете самостійно приймати рішення про комплектацію вашої системи безпеки, то можна купити відеоспостереження в комплекті, зібраному фахівцями магазину.

Пропозиції MAGvision в магазині

Бренд MAGvision став відомим через якість, надійність своїх виробів. Вибираючи їх, ви робите довговічне вкладення і економите на обслуговуванні в процесі експлуатації.

Якщо ви хочете купити відеоспостереження в нашому магазині, то вам будуть запропоновані якісні товари з гарантією. Можна зробити замовлення, перебуваючи в Києві, в Харкові, в Одесі та інших населених пунктах України. Для цього використовуйте контактні реквізити або спеціальну форму для оформлення замовлення.