Відеоспостереження

Відеоспостереження Tecsar, випущене в 2013 році компанією Секур на ринку України, визнано оптимальним рішенням там, де інтегруються IP і аналогова камера. Цей так званий гібридний відеореєстратор є перехідним класом пристрої, в яких можуть застосовуватися камери обох типів. Завдяки даній особливості комплект відеоспостереження Tecsar відрізняється гнучкістю і ефективністю в тих випадках, коли потрібно модернізувати вже наявні системи. Недороге, зручне в експлуатації і володіє великими можливостями обладнання для відеоспостереження Tecsar (AHD, HD-TVI і ін.) З успіхом використовується в Україні на різних об'єктах, що охороняються Києва, Одеси, Дніпра, Львова, Харкова та Запоріжжя. В інтернет-магазині magazun.com завжди можна купити за низькою ціною як системи відеоспостереження Tecsar, так і окреме обладнання, включаючи коннектори і витратні матеріали. Клієнти магазину завжди мають можливість отримати ефективно працюючий відеореєстратор, що вимагає мінімальних витрат на придбання і установку.

Переваги гібридної системи відеоспостереження Tecsar

Гібридний відеореєстратор AHD, HD-TVI та ін. Дозволяє використовувати саме ту камеру, яка необхідна. Для спостереження за співробітниками в офісі можна купити недорогу аналогову модель, в той час як для контролю переміщення банкнот необхідний комплект IP. Але і те, і інше обладнання, завдяки реєстратору і коннекторам системи відеоспостереження Tecsar, працює однаково успішно, демонструючи всі свої можливості. Це завжди дозволяє домогтися потрібного результату з максимальною економією коштів на придбання витратних матеріалів.

Хмарні технології відеоспостереження Tecsar

Припустимо, що охороняється знаходиться в Запоріжжі, а вам необхідно спостерігати за ним з Києва. Технологія «хмара» дозволяє здійснювати відеоспостереження не тільки зі столиці, але також з Харкова, Львова, Дніпра, Одеси - словом, з будь-якої точки України і світу. Підключення до відеоспостереження Tecsar здійснюється через мережу Інтернет і дозволяє контролювати об'єкт навіть в тому випадку, якщо його господар у від'їзді. Хмарний сервіс дозволяє підключати до облікових записів необмежену кількість пристроїв.

Де купити відеоспостереження Tecsar

Реєстратори Tecsar (AHD, HD-TVI) можна завжди придбати в інтернет-магазині magazun.com. Тут ви також можете купити коннектори і витратні матеріали як в комплекті, так і окремо. Доставка товару здійснюється в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Харкові та інших містах України.