Відеореєстратори TVR

Відеореєстратори TVR

Купити TVR відеореєстратор

Що таке TVR? Яке значення має ця абревіатура? Чим відрізняються відеореєстратори TVR від інших типів цього обладнання для систем відеоспостереження? Абревіатура TVR означає Twist Video Recorder - відеореєстратор, оснащений вбудованим блоком живлення, необхідним для віддаленого електроживлення камер, а також декодером відеосигналу Twist.

Відеореєстратори TVR - це новий формат організації енергоживлення і передачі відеосигналу в системах охоронного відеоспостереження. Це сучасний стандарт, що відкриває ще більше можливостей і свободи у сфері охорони будь-якого об`єкта. До відеореєстраторів цього типу камери підключаються за допомогою витої пари, за якою вони отримують не тільки відеосигнал, але і живлення, необхідне для роботи. Використовувати це обладнання можна як на малих об`єктах (приватні будинки, магазини, банки, АЗС і т.д.), так і на більших - складські, заводські, торгові приміщення, де встановлено від 4 до 16 відеокамер. Довжина кабелю в першому випадку складе 100 метрів, а в другому - від 400 до 1100 метрів.

Серед переваг такого підключення (на відміну від підключення за допомогою звичайного коаксіального кабелю) можна виділити наступні:

  • - кабель «вита пара» являє собою симетричну лінію передач, що дозволяє уникнути здійснення гальванічної розв`язки. Такий кабель відрізняється високою стійкістю до зовнішніх перешкод, можливістю отримання високоякісного зображення, навіть в тих умовах, за яких це неможливо, якщо підключення відбувається за допомогою коаксіального кабелю при однакових умовах експлуатації обладнання;
  • - кабель «вита пара» дозволяє здійснювати одночасно передачу по багато парним кабелям відразу кілька сигналів різного типу. Якщо взяти за основу однакові ціни на прокладку коаксіального кабелю і «витої пари», то «рахунок» буде все одно на користь багатопарного кабелю, причому на стільки, на скільки кількість пар «витої пари» перевищує кількість пар в коаксіальному кабелі;
  • - якщо кабелю «вита пара» були прокладена раніше, наприклад, для створення комп`ютерної мережі на об`єкті, то їх можна використовувати і для створення мережі охоронного відеоспостереження, в якій використовуються відеореєстратори TVR.

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати ту модель відеообладнання, яка буде повною мірою відповідати вашим запитам і потребам. Широта асортименту в нашому каталозі задовольнить навіть найвибагливішого покупця. Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо покупки, оплати або доставки покупки, то вирішити їх завжди можна за допомогою наших досвідчених менеджерів. Також вони допоможуть вам розібратися в технічних характеристиках обраних відеореєстраторів, якщо вам буде потрібно в цьому їх консультація.

1080 грн
TVR | Відеореєстратори TVR
КОД: 18037
Доступний, доставка 1-2 дні
Відеовходи/виходи живлення: 4 канали (RJ45)
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 1080грн
  • 1080.1грн
Відеовходи/виходи живлення
Внутрішні передавачі для камер
Робоча відстань
Запис в D1 при 25к/с
К-сть пристроїв зберігання