Вбудовувані посудомийні машини

У цій категорії немає товарів

Вбудовувані посудомийки

Багато хто любить готувати, радувати родину апетитними стравами, проте рідко хто любить мити залишений після цього захоплюючого процесу посуд. Саме для них, а також для тих, хто цінує свій час, були створені посудомийні машини. Вони бувають різного типу, але найбільш популярними залишаються вбудовані.

Купити вбудовану посудомийну машину - правильне рішення! Навіщо витрачати свій час даремно, якщо цього можна уникнути? "Посудомийки" - це реальна економія сил і часу, який можна витратити з більшою користю. Звичайно, назвати ці прилади дешевими складно, однак їх користь повністю компенсує вартість.

Головне - з розумом підійти до вирішення питання моделі. Вбудована посудомийна машина може бути повнорозмірною, вузькою і низькою. Габарити першого типу: 81,5 см у висоту, 50 см в ширину і до 60 см в глибину. Другі відрізняються від перших шириною - 40-45 см, а низькі "посудомийки" - відрізняються висотою, що становить близько 1/3 повнорозмірною моделі. Є і зовсім мініатюрні моделі, але вони відносяться до настільного типу, а не вбудовуваного.

Повнорозмірні машини розраховані на 12-14 комплектів посуду, вузькі і низькі - на 8-10. Один комплект посуду - це набір, який необхідний одній людині для одного прийому їжі (за стандартом): глибока і дрібна тарілки, 2 ложки, виделка, ніж, чашка з блюдцем і келих. Сюди не входить посуд, необхідний для приготування обіду (каструлі, сковорідки і т.д.), тому навіть якщо ваш обід не складається з трьох страв, накопичити за день 12 комплектів посуду не складе труднощів.

Вбудована посудомийна машина на 45 см зручна для маленької кухні. Але якщо розміри приміщення дозволяють краще придбати повнорозмірну модель, оскільки вона більш практична, а за ціною ненабагато перевершує вузькі моделі. До того ж, якщо протягом дня з якихось причин ви не накопичили достатню кількість брудного посуду, то завжди можна включити режим половинного завантаження і не витрачати зайві обсяги води і миючих засобів. Але навіть при повному завантаженні миття посуду буде більш економічним, ніж вручну. Помити 12 комплектів посуду руками означає витратити близько 60 літрів води. Машині для цього знадобитися не більше 15 літрів. Економія за рік складе в середньому близько 17 000 літрів. Прості арифметичні дії дозволять вам зрозуміти, яку суму можна заощадити в грошовому еквіваленті (помножте обсяг на вартість 1 м3 води).

Ціна вбудовуваної посудомийної машини буде залежати від її функціональності. Чим більше режимів виробник передбачив, тим дорожче буде модель. Стандартні функції:

 • звичайна мийка;
 • швидка мийка;
 • замочування;
 • економ-миття;
 • делікатна мийка (для келихів, склянок та інших крихких виробів).

Додаткові функції:

 • Sensor system (інші назви Aqua- sensor і Water-sensor) - визначення ступеня забрудненості посуду;
 • таймер включення;
 • Easy-lock (машина не включиться, якщо дверцята були нещільно закрита);
 • Dual Wash - режим миття звичайної і тендітного посуду одночасно;
 • ОptoSensor - дійсно корисна функція, особливо для регіонів з жорсткою водою. Режим дозволяє машині самостійно визначити наявність накипу і додати стільки солі, скільки необхідно;
 • дисплей, на якому буде показано час мийки, фаза та інша інформація.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити вбудовану посудомийну машину Gorenje, Electrolux, Zanussi, вибравши серед широкого розмаїття оптимальний для себе (за технічними характеристиками і ціною) варіант. Свій вибір ви можете зробити самостійно, або звернутися за допомогою до наших консультантів. Зв`язатися з ними, щоб задати ваші запитання, можна онлайн, по телефону або іншим зручним для вас способом.