Ящики для інструментів

51 грн
КОД: 82570
Закінчується
Кількість відділень: 10,
Матеріал корпусу: пластикові
123 грн
КОД: 74163
Доступний
Матеріал корпусу: пластикові
8 грн
КОД: 82571
Доступний
Кількість відділень: 10,
Матеріал корпусу: пластикові
44 грн
КОД: 82572
Доступний
Кількість відділень: 11,
Матеріал корпусу: пластикові

Ящики для інструментів, для чого вони?

Інструменту, особливо ручних ніколи не буває багато і їй потрібно десь зберігати. Крім збереження робочих інструментів їх потрібно переміщувати, а робити це зручно і потрібно в ящиках для інструментів. Такий органайзер необхідний для професійних працівників, які мають справу з монтажем, ремонтом або налаштуванням технічного обладнання. Склавши всі необхідні інструменти (молоток, кліщі обтискні, обладнання для роботи з кабелем, безліч видів викруток, шарнірно-губцевий інструмент і тд.) Можна спокійно висуватися на об'єкт роботи і знати що все необхідне є з собою.

Ящики для інструментів бувають різного типу, розміру і виду, наприклад:

  • Бокси для інструментів. Мають безліч відсіків, може мати захисний шар піни для збереження і надійного закріплення інструменту. Такі бокси можуть бути частиною великого органайзера для і розділяться за специфікацією інструменту, що в них зберігається.
  • Жилети та пояси на яких можна розмістити найнеобхідніше в роботі обладнання і тримати його завжди під рукою.
  • Органайзер для інструментів. Найчастіше має великий розмір, але відповідно вміщує в собі багато потрібного обладнання. Також в нього можна вставити спеціальні бокси, які описувалися вище, розділивши таким чином інструменти за їх призначенням. Такі шафи дуже корисні в різних майстернях, де можна зберігати все необхідне для роботи обладнання в одному місці.

Крім компактності, будь ящик для інструментів сприяє дотриманню порядку, у всього є своє місце і нічого не валяється на підлозі або ще де-небудь.

Як вибрати ящик для інструментів?

Для правильного вибору вам потрібно визначитися з асортиментом того, що будете розміщено в органайзерах і в яких умовах вони будуть використовуватися. Щоб не помилитися у виборі, радимо звернутися до наших консультантів. Зробити це можна зателефонувавши за вказаними номерами на сайті або залишайте заявку на зворотний дзвінок у відповідному полі.
Також купити ящик для інструментів можна через корзину, просто натисніть на кнопку "Купити" біля товару і дотримуйтесь інструкцій з оформлення замовлення.
Купити ящик для інструментів в Україні можна з будь-якого міста країни: Львова, Миколаєва, Сум, Тернополя, Чернігова, Кіровограда, Києва, Одеси, Чернівців та інших.

Бажаємо приємних та корисних покупок в нашому магазині, з повагою команда SecTrade!

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 8грн
  • 123грн
Виробник
Тип
Кількість відділень