Йогуртниці

1311 грн
КОД: 82097
Доступний
Дисплей: є,
Управління: електронне,
Кількість ємностей (max): 7,
Загальна ємність: 0,98 л
1987 грн
КОД: 82099
Доступний
Дисплей: є,
Управління: електронне,
Кількість ємностей (max): 8,
Загальна ємність: 1,0 л
2967 грн
КОД: 82100
Доступний
Дисплей: є,
Управління: електронне,
Кількість ємностей (max): 6,
Загальна ємність: 0,84 л
375 грн
КОД: 84838
Доступний
Дисплей: ні,
Управління: механічне,
Кількість ємностей (max): 7,
Загальна ємність: 1,44 л
171 грн
КОД: 90106
Доступний
Дисплей: ні
647 грн
КОД: 118217
Доступний
Дисплей: ні,
Управління: механічне,
Кількість ємностей (max): 7
1488 грн
КОД: 118219
Доступний
Дисплей: є,
Управління: електронне,
Кількість ємностей (max): 2

Купити йогуртницю

Якщо ви хочете купити йогуртницю, то слід уважно поставитися до питання її вибору. Моделі відрізняються не тільки формою контейнерів і кількістю баночок, але також функціональністю. При цьому кожна характеристика важлива по-своєму. Саме тому підбирати побутовий прилад для виготовлення кисломолочних продуктів в домашніх умовах слід ретельно.

Продаж йогуртниць - один з напрямків діяльності нашого інтернет-магазину. Тому ми можемо допомогти вам у питанні вибору відповідної моделі, давши кілька корисних порад.

Форма контейнера - важлива в плані зручності розташування та естетики. На продуктивність вона не має ніякого впливу. Тому тут ви можете керуватися виключно своїми власними уподобаннями.

Баночок для йогурту в комплекті може бути від 6-и до 12-и штук. У деяких моделях йде всього одна ємність. Баночки вважаються більш зручними, оскільки можна приготувати кисломолочний продукт порційно. Їх об`єм зазвичай становить 100-150 мл. Якщо ви купуєте прилад тільки для себе, то можна зупинити свій вибір на моделі з однією ємністю, а ось для сім`ї краще купувати ту, в комплекті якої йде кілька баночок. До того ж порційно зберігати продукт в холодильник зручніше. Матеріал виготовлення - питання спірне. Скло - дорожчий варіант, але і більш безпечний. Тому якщо кисломолочний продукт буде готуватися і для маленької дитини, то краще вибирати скляні ємності. Ціна йогуртниці буде трохи вище, однак ви будете повністю впевнені в її безпеці.

Система управління представлена тут таймером. Він може бути кінцевим або поворотним. Тут питання полягає в зручності експлуатації. До речі багато моделей оснащуються функцією автоматичного відключення. Коштують вони приблизно на 70% дорожче, проте секрет у тому, що ця функція практично марна, оскільки вам в будь-якому випадку доведеться стежити за роботою приладу. Навіщо переплачувати?

І це тільки кілька основних моментів, на які варто звернути увагу при виборі йогуртниці. Більш детальну інформацію ви знайдете в описі кожної моделі. А якщо у вас виникнуть які-небудь питання, то відповісти на них можуть наші консультанти. Зв`яжіться з ними онлайн або по телефону, якщо у вас виникли складнощі при виборі відповідної моделі приладу. Маючи великий досвід роботи, вони зможуть допомогти вам розібратися в цьому питанні.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 171грн
  • 2967грн
Виробник
Загальна ємність
Управління
Матеріал корпусу
Кількість ємностей (max)
Дисплей
Колір
Матеріал стаканчиків
Таймер