Замкові циліндри

У цій категорії немає товарів

Купити замкові циліндри Cisa

Замкові циліндри - це вмонтована серцевина у формі циліндра для «однойменних» замків. У просторіччі їх ще називають «личинка». У такій серцевині зазвичай знаходитися близько 6 сувальд, що зумовлює високу ступінь стійкості такого замку до розтину за допомогою відмичок. Для того щоб серцевини замкові отримали ще й високий ступінь стійкості до механічних впливів, їх виготовляють з міцних матеріалів, а зверху захищають сталеві накладки.

Циліндрові замки знаходяться на ринку вже багато років поспіль. За цей час вони кілька разів змінювали свою форму, конструкцію і дизайн. Але високий рівень їх популярності не знизився, адже такі замки прості в експлуатації та ремонті за рахунок нескладної, але надійної конструкції. Якщо трапилася неприємність, і замок поламався, то полагодити його не складе труднощів, навіть недосвідченому майстру. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете купити замкові циліндри самих різних форм і розмірів, виготовлених спеціально для певних моделей замків. Це дозволяє завжди вибрати той з них, який підійде саме до вашого замку. Вам потрібно вийняти серцевину з поламаного замку, і підібрати серед нашого асортименту точно таку ж або аналогічну. Після того, як товар буде доставлений, вам потрібно просто замінити поламану деталь на нову, справну.

Серцевини замкові необхідні для того, щоб передавати зусилля з ключа прямо на замковий механізм. При цьому слід знати, що конструкція серцевини така, що вона прийме тільки «рідний» ключ, моментально розпізнавши чужий. Відповідно, вона його просто не пропустить і відкрити двері іншим ключем ніхто не зможе. І це є головним захистом від злому за допомогою відмичок. Тому ніколи не слід економити і купувати ті замки, або серцевини до них, у якості яких ви не впевнені.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати змінний циліндр для будь-якого замку. Зверніть увагу на той факт, що серцевини діляться на два типи. Перший відкривається ключем з обох сторін, зовнішньої і внутрішньої, а другий - тільки з зовнішньої. Зсередини такий замок буде відкриватися за допомогою спеціальної вертушки. Якому типу віддати перевагу - вирішувати тільки вам, обидва вони надійні, тому питання стосуватиметься тільки зручності використання.

Якщо при виборі замкової серцевини у вас виникнуть будь-якої складності, то вирішити їх ви можете за допомогою наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони зможуть дати вам кваліфіковану рекомендацію з цього питання. Зв`язатися ними можна по телефону або в режимі он-лайн. Також є й інші способи зв`язку з менеджерами інтернет-магазину Magazun.com - усі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту.