Захист інформації

У цій категорії немає товарів

Техніка для захисту інформації

Інформація в усі часи була найдорожчим товаром, тому її захист - повиннен бути надійним, потужнім, адже від цього залежить безпека і добробут компанії. Захист інформації - це широкий комплекс заходів, основна мета яких полягає у збереженні конфіденційності візуальних, мовних даних, а також даних про переміщення об`єкта та переданих по різних каналах зв`язку (телефон, інтернет, факс і т.д.).

Засоби захисту інформації - це кошти активної протидії шпигунству. Сюди відносяться пристрої, які створюють перешкоди для "жучків" та іншим приладам стеження:

  • генеруючі шум у приміщенні, де проводяться важливі переговори;
  • подавлювачі сигналу;
  • системи, що забезпечують конфіденційності переговорів.

Також сюди можна віднести і пошукове обладнання, за допомогою якого можна виявити встановлені недоброзичливцями приховані камери і пристрої прослухування. У цілому, говорячи про захист інформації, ми маємо на увазі цілий комплекс спеціальних засобів, що забезпечують можливість збереження важливих даних у таємниці, не допускають їх поширення, використання в корисливих цілях.

Організація захисту інформації починається з перевірки об`єкта на наявність встановленого "шпигунського" оснащення. Тільки після того, як ви будете повністю впевнені в його відсутності, можна починати розширювати "захисну мережу" на засоби телефонного та інтернет-зв`язку, віддалені бази даних та інші об`єкти, що потребують додаткового захисту від злому.

Тут треба уточнити декілька важливих моментів.

Захист мовної інформації - це забезпечення неможливості запису важливих даних, озвучених в стінах вашого офісу, на диктофон. Генератори шуму не дозволять чутливим мікрофонам "жучків", стетоскопам та іншим прослуховуючим засобам записати інформацію в придатному для розпізнавання вигляді.

Найбільш надійне забезпечення захисту інформації гарантують спеціальні системи забезпечення конфіденційності, причому з 100% -ою гарантією. Суть їх роботи полягає в повній ізоляції розмови від повітряного простору приміщення, який буде передаватися тільки по проводах - від мікрофона до навушників, підключеним до захисного приладу. Саме ж повітряний простір на момент переговорів "наповнюється" шумовими ефектами, крізь які неможливо почути і зрозуміти жодного вимовленого слова.

Якщо вас турбує, наскільки надійний захист інформації від несанкціонованого доступу сторонніх осіб до важливих для вашої компанії даними, звертайтеся цим питанням тільки до кваліфікованого фахівця, має великий досвід роботи з подібним обладнанням. Не зайвим буде перевірити і репутацію того, кого ви наймаєте для установки захисних засобів. І в обов`язковому порядку слід упевнитися, що для виключення можливості прослушки, ви купуєте якісне та надійне обладнання.

Тільки таке оснащення ви знайдете в розділі каталогу нашого інтернет-магазину "техніка контршпигунства". Знаючи про те, наскільки важливо зберігати в таємниці певні дані, наша компанія представляє вашій увазі устаткування контршпигунства від провідних виробників, повністю відповідаючим сучасним нормам і стандартам якості, надійності та довговічності служби. Якщо у вас виникли будь-які питання, що стосуються вибору того чи іншого варіанту приладів, що забезпечують захист даних, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Будьте впевнені, маючи великий досвід роботи в цій сфері, вони зможуть дати точну, розгорнуту відповідь на ваші запитання.