Захист товарів на стелажах

У цій категорії немає товарів

Антикрадіжні системи для стелажа

У нашому інтернет-магазині ви можете купити обладнання для захисту товарів на стелажах різних моделей за доступними широкому колу покупців цінами. У нас є все необхідне для того, щоб ваша торгова точка не зазнавала збитків через дії зловмисників. Вибрати відповідний товар вам допоможуть наші консультанти. Зв`язатися з ними можна в онлайн-режимі, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Обладнання для захисту товарів від крадіжки: типи та особливості

У нашому каталозі ви знайдете різне оснащення захисту товарів. Ми пропонуємо вам зупинити вибір на одному з видів або оснастити свою торгову точку різними за принципом експлуатації пристроями для забезпечення ще більш високого рівня безпеки.

Якщо ваш основний товар - електронне устаткування, що знаходиться у відкритій викладці. То вам не обійтися без протикрадіжних презентаційних модулів. За принципом роботи вони схожі з радіочастотними системами. Основний їх плюс - можливість показати покупцеві "товар лицем", не ризикуючи зазнати збитків у результаті його крадіжки.

Сенсорний захист підходить для товарів будь-якої групи і розмірів, що знаходяться у відкритій викладці. Більшість моделей мають автономне живлення, що дозволяє застосовувати їх в будь-якому місці торгової точки, незалежно від того, чи є поряд джерело електроживлення. Відповідно, такий захист спрацює навіть у тому випадку, якщо весь магазин буде відключений від електроенергії, що робить захист ще більш надійним.

Механічне обладнання захисту товарів - це комплекс заходів, спрямованих на створення таких умов, за яких зловмисник просто не зможе втілити свої плани. У цей комплекс входить використання спеціальних механізмів для фіксації товарів до стелажів або групування декількох товарів в одну "в`язку". Використовують таке обладнання для захисту товарів від крадіжки зазвичай разом з іншими засобами захисту, найчастіше сенсорними. За рахунок цього створюється психологічний і фізичний бар`єр, який не дозволяє здійснити крадіжку навіть професійному злодієві, не кажучи вже про "випадкових" злодюжок.

Для дорогих товарів (комп`ютерів, планшетів, ноутбуків, мобільних пристроїв) краще рішення - комплексне застосування засобів захисту від крадіжки. Тільки в цьому випадку можна говорити про високий ступінь безпеки торгової точки, де продається така техніка.

У нашому інтернет-магазині ціни на обладнання для захисту ноутбуків і телефонів ми утримуємо на доступному широкому колу клієнтів рівні. Щоб заздалегідь передбачити всі можливі ситуації, варто задуматися відразу над придбанням додаткових аксесуарів: станції програмування, безпровідних ключів, адаптерів, а також інструментів для монтажу і демонтажу засобів захисту товарів. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо вибору товару, його замовлення, оплати, доставки і т.д., звертайтеся до наших консультантів в режимі онлайн або по телефону (будь-яким з зазначених у розділі "Контакти"). Якщо ви не змогли додзвонитися з якої-небудь причини, замовте зворотний дзвінок - ми обов`язково вам передзвонимо!