Захисні датчики

Купити протикрадіжні датчики

- це спеціалізовані компактні пристрої, зі складу протикрадіжних систем, призначені для надійного захисту ваших товарів в магазині, супермаркеті або в будь-якій інший торговій точці. Захисні датчики мають безліч інших назв це і магнітні датчики, і бірки, і антизлодій - все це одні і ті ж пристрої покликані убезпечити Ваш магазин від крадіжки. Вони кріпляться на товар і при проходженні через область антенної системи у випадку крадіжки подається сигнал звукового або світлового оповіщення.

Якщо ви вирішили купити протикрадіжні захисні датчики перш ніж це зробити Ви повинні знати як вибрати захисний протикрадіжний датчик для свого магазину? Для відповіді на це досить часто задаюче питання насамперед потрібно уважно розібратися з цим типом протикрадіжного обладнання.

Захисні датчики залежно від використаної технології бувають двох видів: акустомагнітні і радіочастотні. І ті й інші можуть працювати виключно тільки в складі відповідних протикрадіжних систем тобто радіочастотні захисні датчики підійдуть тільки для радіочастотних систем, а акустомагнітні бірки відповідно тільки для акустомагнітних систем. Слід зауважити акустомагнітні системи та їх складові є більш надійними, але і в теж час більш дорогими в порівнянні з радіочастотними.

На відміну від протикрадіжних етикеток захисний датчик досить помітний на товарі для відвідувача, що служить психологічним бар`єром для запобігання крадіжки.

Датчик також класифікується за способом кріплення: за допомогою голки (проти крадіжки одягу, взуття), за допомогою троса (проти крадіжки алкоголю, коробок) або кріплення за принципом замку.

Купити радіочастотні або акустомагнітні захисні датчики ми пропонуємо Вам відвідавши відповідний розділ нашого інтернет-магазину Magazun.com. Тут крім широкого асортименту протикрадіжного обладнання Ви зможете знайти багато корисної інформації по цьому обладнанню. Ціни у нас на антікражні бірки більш ніж прийнятні, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками без посередництва. Додатковою інформацією при виборі можуть послужити відгуки на захисні датчики залишені нашими покупцями. На будь-яке питання щодо протикрадіжного обладнання з радістю дадуть відповідь наші фахівці.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 249грн
  • 249грн
Виробник
Тип
Робоча частота
Голка
Призначення