Зональні мікшерні підсилювачі

У цій категорії немає товарів

Купити зональний мікшерний підсилювач

- це пристрої, які використовуються для створення систем оповіщення при аварійних ситуаціях або транслювання музики. Залежно від кількості зон, вихідної потужності, характеристик, можливості розширення пам`яті і наявності вбудованого програвача дане пристосування застосовується для професійних або комерційних цілей. У даному розділі нашого інтернет-магазину ми пропонуємо вам ознайомитися і замовити зональний мікшерний підсилювач, завдяки якому ви зможете організувати систему озвучування в супермаркеті, барі, школі, ресторані і в будь-яких інших будівлях, де є необхідним наявність трансляції музичного супроводу або голосових повідомлень.

Часто такий пристрій іноді помилково називають активним мікшером. Звичайнісінька модель мікшерного підсилювача оснащена стандартним мережевим живленням, яке незамінне при роботі схеми пристосування. У комплектації з мікшер-підсилювачем вам пропонуються еквалайзер, процесор ефектів і з`єднувальні проводи.

Якщо ви є початківцем або професійним музикантом, то для повного акустичного комплекту, вам всього лише потрібно купити зональний мікшерний підсилювач і акустичну систему з мікрофоном. До всього іншого наявність мікшер-підсилювача забезпечує повний захист від спотворення звуку апаратури при передачі інформації на великі відстані, регулює звуковий тиск і рівень гучності. У нашому каталозі ви також зможете знайти моделі, які автоматично коректують низькі і високі частоти переданого сигналу для настройки якісного звучання. Ціна зонального мікшерного підсилювача варіюється залежно від технічних навантажень пристрою. Існує два типи даного пристосування:

  • Трансляційний мікшерний підсилювач. Даний тип використовується для передачі сигналу на відстань від 20 метрів. Для такого підсилювача можна застосувати спеціальні підключення до 100 вольт при необхідності;
  • Комбінований мікшерний підсилювач. Такий тип набагато могутніше попереднього, його подача звукового сигналу становить від 240 Вольт. Додатково є можливість підключення до шести стовольтних ліній. Даний вид зонального мікшерного підсилювача найбільш поширений серед професійних музикантів, ді-джеїв, а також інших користувачів, які мають тісне ставлення до музики.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете придбати мікшерний підсилювач будь-якої зручної вам за параметрами і вартості моделі. У підборі потрібного пристрою вам допоможе наш консультант. Зв`язатися з ним ви зможете будь-яким зручним для себе способом: по телефону, електронною поштою, за допомогою спеціальної онлайн-форми.