Зубні щітки

249 грн
КОД: 85467
Товар на складі
Виробник: Dr.Bei
1299 грн
КОД: 83118
Доступний
Виробник: Oclean
79 грн
КОД: 83493
Доступний
Виробник: Xiaomi
1036 грн
КОД: 91848
Доступний
Виробник: Soocas
1199 грн
КОД: 74980
Доступний
Виробник: Xiaomi
999 грн
КОД: 83116
Доступний
Виробник: Xiaomi
1199 грн
КОД: 83117
Доступний
Виробник: Xiaomi
685 грн
КОД: 83119
Доступний
Виробник: Soocas
1111 грн
КОД: 83120
Доступний
Виробник: Soocas
79 грн
КОД: 83491
Доступний
Виробник: Xiaomi
786 грн
КОД: 91847
Доступний
Виробник: Xiaomi

Зубні щітки

Асортимент інструментів для підтримки гігієни порожнини рота не обмежується звичайними і електричними зубними щітками. Для людей, які піклуються про здоров`я порожнини рота, випускають іррігатори і нитки для чищення зубів. Їх використання допомагає підтримати здоров`я зубів і ясен і запобігти лікування кровотеч, гінгівіту і чималого спектру хвороб.

ЕЛЕКТРИЧНА АБО ЗВИЧАЙНИЙ ЩІТКА?

Такі гіганти як Oral-B, Braun, Philips, Seysso, Lebond, JetPik, Waterpik, Doctor B, Xiaomi Mi, Soocas, Oclean випускають різні типи зубних щіток. Однак як звичайні, так і електричні лікарі радять міняти раз в три місяці для того, щоб в щетинках не встигали заводитися хвороботворні бактерії. І якщо звичайну щітку необхідно міняти цілком, то у електричної досить замінити насадку.

Крім того, різноманіття насадок дозволяє максимально ретельно проводити чистку і займатися профілактикою захворювань, що беруть початок роті (наприклад, тонзиліту або ряду проблем з травною системою).

Електричні зубні щітки бувають звичайними, звуковими і ультразвуковими. Від варіації залежить не тільки ціна, але і кількість обертань, які здійснює прилад. У ультразвукових моделей для очищення поверхні зубів задіяні не тільки вібрації, але і ультразвук. У числі іншого він допомагає позбавлятися від зубного нальоту і підтримувати здоров`я зубів і ясен на належному рівні.

ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ ДОГЛЯДУ ЗА коронки, імпланти І БРЕКЕТ-СИСТЕМАМИ

Для очищення коронок, імплантів і брекет-систем однієї зубної щітки може бути недостатньо. Іригатор за допомогою тонкої струменя води вимиває забруднення навіть з найбільш важкодоступних місць - наприклад, з-під брекет-пластин. Саме тому стоматологи називають іригатор ідеальним способом догляду за коронками, імпатамі і брекет-системами.

Втім, іригатор буде непоганим придбанням для будь-якої людини. Ціна іригатора вище, ніж у звичайних щіток, але його внесок у гігієну порожнини рота складно переоцінити.

Не зайвою на полиці у ванній кімнаті буде і нитка для чищення зубів. Вона дозволяє ефективно очищати міжзубні простору.

ЯКА ЦІНА ХОРОШОЇ ЗУБНОЇ ЩІТКИ?

Вартість хорошою щітки складається з декількох чинників, і далеко не останню роль в цьому грає сам магазин. У нашому магазині невисокі ціни на щітки, іррігатори і зубні нитки. Це дозволить вам піклуватися про гігієну порожнини рота і не витрачати на це ціле багатство.

Придбати товари в нашому магазині можна в багатьох містах України - Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Львові, Суми, Запоріжжя.