Хлібопечі

3982 грн
КОД: 39994
Доступний
Дисплей: з дисплеєм,
Кількість програм: 14,
Потужність: 550 Вт,
Управління: механічне,
Вага випічки (max): 1 кг,
Форма для хліба: прямокутна
5237 грн
КОД: 85791
Доступний
Дисплей: есть,
Кількість програм: 15,
Потужність: 780 Вт,
Управління: сенсорне,
Вага випічки (max): 1000 г,
Форма для хліба: прямокутна
1630 грн
КОД: 94128
Доступний
Дисплей: есть,
Кількість програм: 12,
Потужність: 850 Вт,
Управління: сенсорне,
Вага випічки (max): 1150 г,
Форма для хліба: прямокутна
1316 грн 1354 грн Ви економите: 37 грн
КОД: 95000
Доступний
Дисплей: есть,
Кількість програм: 12,
Потужність: 600 Вт,
Управління: сенсорне,
Вага випічки (max): 900 г,
Форма для хліба: прямокутна

Купити хлібопіч

Домашня їжа завжди смачніше і корисніше - з цим погодиться кожен. Особливо багато позитивних відгуків про домашній хліб. Ароматний, смачний, пишний - не рівня магазинному!

Поява хлібопечів дозволило пекти домашній хліб кожній господині, яка захоче порадувати домашніх. Проблема тільки одна - яку краще купити хлібопіч, адже моделей на ринку представлено дуже багато?

Однозначної відповіді на це питання немає. У кожної моделі є свої переваги, свої особливості. Можна тільки сказати впевнено одне, ціна на хлібопіч - не головний фактор вибору, адже його потрібно робити, розглядаючи всі фактори в комплексі.

Так, недорогі моделі мають обмежений функціонал. Зазвичай вони використовуються виключно для випічки хліба. У список основних функцій входить:

  • заміс тіста;
  • безпосередньо випічка;
  • наявність таймера.

Також у багатьох моделей є функція прискорення процесу випічки. Не можна назвати її вкрай необхідною, проте попитом вона користується, особливо у тих жінок, які поєднують кар`єру з домашніми обов`язками.

Більш дорогі моделі відрізняються розширеним функціоналом. Вони можуть не тільки пекти хлібобулочні вироби, але також готувати інші продукти харчування, наприклад, джеми, варення, хлібобулочні вироби з наповнювачами. Таким чином, якщо ви збираєтеся пекти тільки хліб, вибирайте модель подешевше, а якщо хочете радувати свою сім`ю різноманітністю випічки - зупиніть свій вибір на більш дорогій.

Але це не можна назвати повною відповіддю на питання, адже існують інші функції, на які слід звернути увагу при виборі:

  • блокування кришки. Ця функція необхідна, якщо в будинку є маленькі діти. Блокуючи кришку, ви не допустите, щоб малюки обпеклися, піднявши кришку під час процесу приготування;
  • продуктивність. Вона безпосередньо пов`язана з габаритами моделі - чим більше розміри хлібопічки, тим більшу вагу матиме продукція;
  • потужність. Чим могутніша хлібопічка, тим швидше буде пектися хліб. Але тут є і мінус, який слід враховувати. При високої потужності, модель не може бути економічною.

Продаж хлібопічок - один з напрямків діяльності нашого інтернет-магазину. Ми представляємо вашій увазі величезний асортимент цього типу кухонної техніки для дому, щоб ви могли завжди підібрати модель, яка повністю відповідає вашим запитам і потребам. Висока якість і доступні ціни - основні переваги нашого інтернет-магазину.

Наші консультанти завжди готові допомогти вам вирішити питання вибору, якщо у вас виникли будь-які проблеми в його вирішенні. Зв`язатися з ними ви можете за допомогою онлайн-форми, по телефону, електронною поштою і будь-яким іншим зручним для вас способом. Доставка замовленої техніки здійснюється по всій Україні!

Фильтры товаров
Виробник
Вага випічки (max)
Вибір розміру хліба
Вибір кольору скоринки
Форма для хліба
Управління
Кількість програм
Матеріал корпусу
Дисплей
Диспенсер