Дрель-шуруповерт GTM DS12/38BL
  • Похожие товары
Напруга акумулятора - 12 В,
Безщітковий двигун,
Крутний момент - 38 Нм,
Швидкозажимний патрон - 10 мм (20+1 положення),
Двоступеневий металевий редуктор: I=0-400, II=0-1400 об/хв,
Індикатор заряду,
LED підсвітка
Комплектація: кейс, зарядний пристрій, акумулятор Li-ion 2А*год - 2шт.