Автоматический выключатель Videx RS4 Resist 3P 25А С 4,5кА (VF-RS4-AV3C25) 3п-полюсной
  • Похожие товары
Автоматичний вимикач RS4 3п 25А С 4,5кА VIDEX RESIST
Производитель
Количество полюсов
3
Номинальный ток
25А
Вес
284,7 г
Отключающая способность
4.5кА
Характеристика срабатывания
C
Размеры (мм)
82mm x 52,8mm x 67mm
Гарантия
24 мес.
Код товара
353320
Материал
Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали
Номинальное напряжение
400V
Рабочая температура
-25°C ~ + 60°С
Серия
RESIST
Сечение кабеля
4мм²
Степень защиты
20
Частота
Найти похожие