Автоматический выключатель Videx RS6 Resist 1P 10А С 6кА (VF-RS6-AV1C10)
  • Похожие товары
Автоматичний вимикач RS6 1п 10А 6кА С VIDEX RESIST
Производитель
Количество полюсов
1
Номинальный ток
10А
Вес
100 г
Отключающая способность
6кА
Характеристика срабатывания
C
Размеры (мм)
81,2mm x 17,8mm x 69mm
Гарантия
24 мес.
Код товара
353325
Материал
Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контакт
Номинальное напряжение
230/400
Рабочая температура
-25°C ~ + 60°С
Серия
RESIST
Сечение кабеля
1.5мм²
Степень защиты
20
Частота
Найти похожие