Блок живлення для камер Geos FENIX-1220Р-05 пластмасовий
Під замовлення
Наші переваги
ВиробникGeos Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокупластмасовий Вихідна напруга5V DC Струм (А)2.2 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення для камер Geos FENIX-1220Р-05 пластмасовий, Струм (А): 2.2 А
2.2 А
Під замовлення
  • Схожі товари
Де купити Geos FENIX-1220Р-05?
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • FENIKS-1220P-05
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
пластмасовий
Вихідна напруга
5V DC
Вага
100 г.
Струм (А)
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
110V AC - 245V AC