Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR150W12 металевий
Наші переваги
ВиробникElectroHouse Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)12.5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення ElectroHouse EH-DR36W12 на 12V DC, Струм (А): 3 А
3 А
Товар в наявності
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR100W12 металевий, Струм (А): 8.5 A
8.5 A
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR150W12 металевий, Струм (А): 12.5 А
12.5 А
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR200W12 металевий, Струм (А): 16.6 А
16.6 А
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR60W12 металевий, Струм (А): 5 А
5 А
  • Схожі товари
Переваги LED драйвера ElectroHouse EH-DR150W12
  • надійність,
  • безпека,
  • компактність,
  • універсальність.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • LED драйвер компактный 150 Вт 12 В (серия Стандарт IP20), гарантия 2 года
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Розміри (мм)
62 x 30 x 20 мм
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
170V AC - 265V AC