Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR36W24 металевий
Наші переваги
ВиробникElectroHouse Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга24V DC Струм (А)1.5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR100W24 металевий, Струм (А): 4.25 A
4.25 A
Товар в наявності
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR200W24 металевий, Струм (А): 8.3 A
8.3 A
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR36W24 металевий, Струм (А): 1.5 А
1.5 А
Зображення  Блок живлення для камер ElectroHouse EH-DR60W24 металевий, Струм (А): 2.5 А
2.5 А
  • Схожі товари
  • надійність,
  • безпека,
  • компактність,
  • універсальність.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • LED драйвер компактный 36 Вт 24 В (серия Стандарт IP20), гарантия 2 года
Вихідна напруга
24V DC
Струм (А)
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
170V AC - 265V AC