Камера SafetyEye SE-IPC-4TV12-I3M (2.8 мм) на 4 MP
  • Схожі товари
Переваги IP камери відеоспостереження SafetyEye SE-IPC-4TV12-I3M
  • надійність,
  • широка функціональність,
  • запис на карту (до 512 Гб),
  • вбудований мікрофон,
  • герметичність IP67,
  • живлення PoE,
  • сумісність ONVIF, ISAPI, SDK.
Запис відеокамери SafetyEye SE-IPC-4TV12-I3M
  • головний потік – 4Мп, 2Мп, 1Мп у режимі реального часу 25 к/с,
  • другий потік – 1Мп, 640 на 480 пікселів та 640 на 360 пікселів у режимі реального часу 25 к/с,
Оптика з фокусом 2,8 мм створює умови для ширококутного горизонтального огляду в 103 градуси. Вертикальний огляд 55 градусів, діагональний – 122 градуси.
  • припинення лінії,
  • детекція руху,
  • виявлення осіб,
  • вторгнення в зону.
В якості інтерфейсу зв`язку запропонований RJ45 10 M/100 M.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
600 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
103°
Розмір кадру в пікселях
ІЧ підсвітка
30 метрів
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
127.3 x 95.9 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/3 CMOS
Об`єм зберігання
до 512 Гб.
Підтримка трьох потоків
так
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +60 °C
Формат компресії
H.264 / H.265 / M-JPEG
Чутливість (кол./чб.)
Швидкість затвору
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?