Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-100-12 металевий
Під замовлення
Наші переваги
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)8.33 A
  • Схожі товари
  • надійність,
  • якість компонентів,
  • універсальність,
  • ультратонкість,
  • герметичність IP67.
Розміри блоку живлення Prolum PL-UTF-100-12: 264.5х21.5х20,3 міліметра.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Блок питания PROLUM 100W (DC12V; IP67; 8.33А) Серія: "UTF"
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
220V AC