Джерело безперебійного живлення Kraft Energy PSU-24025DIN(P) 24V (43-00112)
Наші переваги
ВиробникKraft Energy Тип блоку живленняімпульсний Підтримка АКБнемає місця під АКБ Вихідна напруга24V DC Струм (А)2.5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  ДБЖ Kraft Energy PSU-24015DIN(P) 24V (43-00111) без корпусу, Струм (А): 1.5 А
1.5 А
Товар в наявності
Зображення  Джерело безперебійного живлення Kraft Energy PSU-24025DIN(P) 24V (43-00112), Струм (А): 2.5 А
2.5 А
  • Схожі товари
Kraft PSU-24025DIN(P) 24V – двохканальний імпульсний блок безперебійного живлення 70W на DIN-рейку. Використання виключно якісних компонентів послужило для успішного використання блоку під роль резервне джерело для камер, охоронних сповіщувачів, компонентів систем обмеженого доступу та іншої слаботочної техніки, яка використовує для своєї роботи напругу 24 Вольта і навантаження не більше 2,5 Амперів.
Переваги ДБЖ Kraft PSU-24025DIN(P) 24V
  • безпека,
  • LED-індикація,
  • захист від глибокого розряду акб,
  • захист від навантаження,
  • простота монтажу,
  • компактність.
Вхідна напруга від 190 до 265 говорить про серйозний запас і безпечну експлуатацію в умовах навіть дуже нестабільної мережі. Як результат у питанні безпеки купити блок безперебійного живлення Kraft PSU-24025DIN(P) 24V більш чим оптимальне рішення.
Заряджання акумулятора можливе в максимальних умовах за показника 0,25 Ампера.
Корпус Kraft PSU-24025DIN(P) 24V складається з екологічно безпечного пластику і подається в розмірах 89x92x56 міліметрів. Монтаж виконуємо зручно на DIN-рейку TS35/7.5 або 15.
Виробник
Тип блоку живлення
імпульсний
Кількість каналів
2
Підтримка АКБ
немає місця під АКБ
Вихідна напруга
24V DC
Особливості конструкції
без корпусу
Матеріал корпусу
без корпусу
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
89 x 92 x 56 мм
Статус роботи
світловою індикацією
Вхідна напруга
190V AC - 265V AC
Гарантія
12 міс.
Захист акумулятора від глибокого розряду
є
Код товару
325971
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?