Сонячна батарея Longi Solar LR5-54HTH-430M на 430 Вт
Товар в наявності
ВиробникLongi Solar Максимальна потужність430 Вт
  • Схожі товари
Переваги сонячної панелі Longi Solar LR5-54HTH-430M
  • високий ККД 22%,
  • технології N-type, Half-cell, PERC, MBB,
  • довговічність,
  • міцність конструкції,
  • високий рівень герметичності IP68.
Виробник
Тип модулів
монокристалічні
Напруга
31.84 В
Струм (max)
13.51 А
Вага
20.5 кг
Гарантія
60 міс.
Кількість модулів
108
ККД фотомодуля,%
22%
Код товару
Максимальна потужність
Напруга відкритого ланцюга
38.49 В
Розміри
1722 x 1134 x 30 мм
Струм короткого замикання
14.25 A
Ступінь захисту
IP68
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?