Свинцево-кислотний акумулятор Monbat 12MVR200 AGM, 12V 200Ah
Наші переваги
ВиробникMonbat Тип АКБСвинцево-кислотний Номінальна напруга12V Ємність (Аг)200 А·год
  КОД Ємність (Аг) Доступність Ціна
Зображення  Свинцево-кислотний акумулятор Monbat 12MVR200 AGM, 12V 200Ah, Ємність (Аг): 200 А·год
200 А·год
  • Схожі товари
Переваги AGM акумулятора Monbat 12MVR200
  • надійність,
  • низький саморозряд,
  • герметична конструкція,
  • висока щільність енергії,
  • збільшений термін служби (до 12 років).
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Акумуляторна батарея MONBAT FRONT TERMINAL 12MVR200 AGM 12V / 200 Ah, 555x125x316 мм, 59.2 кг
Виробник
Вага
59.2 кг
Тип АКБ
Номінальна напруга
Ємність (Аг)
Розміри (мм)
555 x 125 x 316 мм
Гарантія
12 міс.
Код товару
327781
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?