Камера Tyto IPC 2B28-CU1S-25 на 2 MP
  • Схожі товари
Переваги IP відеокамери Tyto IPC 2B28-CU1S-25
  • вбудований мікрофон та динамік,
  • чудова відеоаналітика,
  • запис на карту SD до 256Гб,
  • підтримка ANR,
  • герметичність IP67,
  • підтримка POE,
  • сумісність ONVIF 2.6 (Profile S,G), RTSP.
Аналітика камери Tyto IPC 2B28-CU1S-25
  • вторгнення в область (PID),
  • детекція людей у кадрі (PD),
  • перетин лінії (LCD),
  • детекція транспорту в кадрі (VD),
  • вихід із зони (Region exiting),
  • вторгнення на об`єкт (Intrusion),
  • входження в зоні (Region entrance).
В якості інтерфейсу зв`язку по мережі пропонується RJ-45 порт (10/100Мбіт/с).
Живлення моделі можливе як від зовнішнього адаптера з номінальною напругою постійного струму 12Вольт або ж із застосуванням передової PoE (802.3af) технології. Потужність споживання не порушує позначки 5Вт.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
400 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
97°
Розмір кадру в пікселях
1920x1080 пікс.
ІЧ підсвітка
25 метрів
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
153 x 70 мм
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Гарантія
18 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
330193
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/3 CMOS
Об`єм зберігання
до 256 Гб.
Підтримка Smart
так
Режим день/ніч (ICR)
є, авто / Ч/Б / колір
Робоча температура
-30... +60 °C