Блок живлення МТК LED-36W-24V-IP20-1.5A імпульсний
| КОД | Струм (А) | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|
Товар в наявності
332332
Товар в наявності
332334
- Схожі товари
- стабільна напруга на виході,
- безпека експлуатації,
- компактність,
- довговічність.
При вище зазначених перевагах купити блок живлення 24В МТК LED-36W-24V-IP20-1.5A буде однозначно гарною ідеєю під успішне застосування для камер відеоспостереження, світлодіодного освітлення та різної іншої слаботочної техніки .
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
- Блок живлення 36W IP20 24V 1,5А МТК