Блок живлення для камер BestEn PS-24V/2.5A-02-DIN пластмасовий
Наші переваги
ВиробникBestEn Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокупластмасовий Вихідна напруга24V DC Струм (А)2.5 А
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення BestEn PS-24V/2.5A-02-DIN – рішення, що відповідає високим стандартам безпеки експлуатації, для електропостачання різного слаботочного обладнання з номінальною напругою 24-28 Вольт (на регулюванні). Зокрема блок знаходить своє успішне застосування для систем відеоспостереження, для пожежної або охоронної сигналізації і так далі. Допустиме навантаження по струму до 2,5 Амперів, потужність блоку 70Вт.
  • безпека експлуатації,
  • подвійна ізоляція,
  • висока ефективність, понад 88%,
  • LED-індикації,
  • монтаж на DIN рейку.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Блок живлення 24В/2.5A на DIN-рейку BestEn PS-24V/2.5A-02-DIN (60W)
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
пластмасовий
Вихідна напруга
24V DC
Вага
280 г
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
89 x 92 x 56 мм
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
190V AC - 265V AC
Гарантія
12 міс.
Код товару
332806
Регулювання вихідної напруги
є, від 24 до 28 В