Lifepo4 акумулятор GSL Energy ZN-P48100ESA1 LiFePo4, 48V 100Ah
Наші переваги
ВиробникGSL Energy Тип АКБLifepo4 Номінальна напруга48V Ємність (Аг)100 А·год
  • Схожі товари
Акумуляторна батарея GSL Energy ZN-P48100ESA1 – це розроблений з урахуванням передових технологій надійний джерело енергії номінальною напругою 48В з ємністю 100Ah для домашніх резервних систем живлення, включаючи сонячні електростанції. Кількість енергії 4,8 kWh. Модель типу LiFePO4, що надає їй ряд переваг порівняно з гелевими та свинцево-кислотними акумуляторами.
Переваги LiFePO4 акумулятора GSL Energy ZN-P48100ESA1
  • висока щільність енергії,
  • безпека експлуатації,
  • відсутність токсичних речовин,
  • швидка зарядка до 100А,
  • низький саморазряд,
  • великий термін служби (6500 циклів),
  • кріплення в стійку.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Акумуляторна батарея GSL 48v 100AH 4.8kwh lifepo4
Виробник
Вага
40 кг
Тип АКБ
Номінальна напруга
Ємність (Аг)
Максимальний струм заряду
100Ah
Розміри (мм)
520 x 442 x 130 мм
Гарантія
60 міс.
Додаткові характеристики
в стійку
Код товару
334141
Ресурс циклів
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?