LED прожектор Ardero LL-1150ARD 150Вт 6500K IP65 Black на 150 Вт
  • Схожі товари
Світлодіодний прожектор Ardero LL-1150ARD 150Вт 6500K IP65 чорний
Особливості та переваги прожектора Ardero LL-1150ARD:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Виробник
Потужність
Світловий потік
13500Лм
Колір корпусу
чорний
Індекс передачі кольору
›70 Ra
Гарантія
24 міс.
Датчик руху
немає
Код товару
335446
Колір світіння
холодний
Колірна температура
6500K
Матеріал корпусу
алюміній
Напруга
230 В
Розміри
327*265*33 мм
Ступінь захисту
IP65
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?