Гелевий акумулятор Merlion GLO12120F2, 12V 12Ah
Наші переваги
ВиробникMerlion Тип АКБГелевий Номінальна напруга12V Ємність (Аг)12 А·год
  КОД Ємність (Аг) Доступність Ціна
Зображення  Гелевий акумулятор Merlion GLO1290F2, 12V 9Ah, Ємність (Аг): 9 А·год
9 А·год
Товар в наявності
Зображення  Гелевий акумулятор Merlion GLO1272F2, 12V 7.2Ah, Ємність (Аг): 7.2 А·год
7.2 А·год
Зображення  Гелевий акумулятор Merlion GLO12120F2, 12V 12Ah, Ємність (Аг): 12 А·год
12 А·год
  • Схожі товари
Переваги гелевого акумулятора
  • не потребує обслуговування,
  • стійкість до екстремальних температур,
  • безпека експлуатації,
  • великий робочий ресурс.
Виробник
Вага
3.3 кг
Тип АКБ
Номінальна напруга
Ємність (Аг)
Розміри (мм)
150 x 98 x 95 мм
Гарантія
12 міс.
Код товару
335947
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?