Блок живлення Trinix PST-12015W на 1.5 А
Наші переваги
ВиробникTrinix Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокупластмасовий Вихідна напруга12V DC Струм (А)1.5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення Trinix PST-12015W на 1.5 А, Струм (А): 1.5 А
1.5 А
Товар в наявності
Зображення  Блок живлення для камер Trinix PST-1202W пластмасовий, Струм (А): 2 А
2 А
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення Trinix PST-12015W – одноканальне джерело енергопостачання для різного обладнання номінальної напруги 12 В і споживанням до 1,5 Ампера.
З потужністю 18 Вт він успішно застосовується як одноканальний імпульсний блок живлення для камер, сигналізації, домофонів, СКУД, автоматики тощо.
Особливості Trinix PST-12015W
  • безпека експлуатації,
  • стабільність,
  • багаторівневий захист,
  • герметичність IP67,
  • компактність.
Модель одноканальна, вхід і вихід подається кабелем довжиною 20 сантиметрів.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Блок живлення Trinix PST-12015W 12V/1.5A вологозахищений IP67
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
пластмасовий
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
50 x 48 x 25 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP67
Вхідна напруга
100V AC - 240V AC
Гарантія
12 міс.
Код товару
336745
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?