ДБЖ лінійно-інтерактивний Europower EPWM-MPS-1500/24
Наші переваги
ВиробникEuropower Тип архітектурилінійно-інтерактивний Індикатор вихідної напругицифровий
  КОД Вихідна потужність (Вт) Доступність Ціна
Зображення  ДБЖ Europower EPWM-MPS-2500/24, Вихідна потужність (Вт): 1800 Вт
1800 Вт
Товар в наявності
Зображення  ДБЖ Europower EPWM-MPS-2000/24, Вихідна потужність (Вт): 1400 Вт
1400 Вт
Зображення  ДБЖ лінійно-інтерактивний Europower EPWM-MPS-1500/24, Вихідна потужність (Вт): 1050 Вт
1050 Вт
  • Схожі товари
  • Стабільна напруга 220 В AC (відхилення в межах 5%)
  • Чиста (правильна) синусоїда
  • Функція стабілізації напруги (AVR)
  • Швидке перемикання — 6 мс
  • Перемикальний струм заряду
  • Універсальність щодо використовуваних АКБ
  • Функція "холодного старту"
  • Настінне кріплення
Акумуляторна батарея номінальною напругою 24 В та ємністю 100–200 А·год підключається зовні й не входить до комплекту постачання. Сумісні акумулятори різного типу — свинцево-кислотні (AGM), гелеві (GEL) і LiFePO4. Підтримується заряд з перемиканням між струмами — 5/10/15/20 А, що забезпечує оптимізацію процесу заряджання.
  • Помпа
  • Опалювальні котли
  • Сервери
  • Відеоспостереження
  • Медична техніка
  • Аудіо- та відеотехніка
  • Автоматика розумного будинку
Виробник
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний
Форма вихідної напруги
чиста синусоїда
Акумуляторна батарея
зовнішня
Кількість розеток
2
Вага
10 кг
Захист від підвищеної напруги
є
Вихідна потужність (Вт)
1050 Вт
Індикатор вихідної напруги
цифровий
Вихідна потужність (ВА)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Підкл. зовнішнього АКБ
24В
Холодний старт
Вихідна напруга
220 ± 5%
Вихідна частота, Гц
Вхідна напруга
145 - 275 В
Гарантія
12 міс.
Захист акумулятора від глибокого розряду
К-сть IEC розеток
немає
К-сть Schuko-розеток
2
К-сть батарей
зовнішній
К-сть фаз
1
Код товару
Колір корпусу
чорний
Комунікаційний порт
ні
Матеріал корпусу
метал
Призначення
для котлів
Розміри
380 x 350 x 225 мм
Струм заряду АКБ (max)
20 А