Блок живлення ElectroHouse EH-DRP100W24 на 24V DC
| КОД | Струм (А) | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|
Товар в наявності
337847
Товар в наявності
337849
- Схожі товари
Імпульсний блок живлення 100 Вт ElectroHouse EH-DRP100W24 – яскравий представник IP20 Pro лінійки для стабільного живлення світлодіодних приладів, відеокамер спостереження, домофонів і різного обладнання з номінальною напругою 24В.
Переваги блоку ElectroHouse EH-DRP100W24
- Надійна та довговічна робота
- Стабільна вихідна напруга 24В
- Вбудований захист від навантаження і КЗ
- Зручний монтаж
- Універсальність застосування
- Температурна стійкість