Блок живлення ElectroHouse EH-DRP60W12 на 12V DC
Наші переваги
ВиробникElectroHouse Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення ElectroHouse EH-DRP200W12 на 12V DC, Струм (А): 16.6 А
16.6 А
Товар в наявності
Зображення  Блок живлення ElectroHouse EH-DRP300W12 на 25 А, Струм (А): 25 А
25 А
Зображення  Блок живлення ElectroHouse EH-DRP60W12 на 12V DC, Струм (А): 5 А
5 А
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення 60 Вт ElectroHouse EH-DRP60W12 – яскравий представник IP20 Pro лінійки для стабільного живлення світлодіодних приладів, відеокамер спостереження, домофонів і різного обладнання з номінальною напругою 12В.
Переваги блоку ElectroHouse EH-DRP60W12
  • Надійна та довговічна робота
  • Стабільна вихідна напруга 12В
  • Вбудований захист від навантаження і КЗ
  • Зручний монтаж
  • Універсальність застосування
  • Температурна стійкість
Базовий спектр застосування:
  • Системи відеоспостереження
  • Охоронно-пожежні сигналізації
  • Слаботкові системи
  • Світлодіодне освітлення
  • Комунікаційна й мережева техніка
Вихідна напруга
12V DC
Вага
100 г
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
142 x 50 x 28 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
110V AC - 260V AC
Гарантія
48 міс.
Код товару
337850
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?