Транзистор Voltronic MY120N10P
  • Схожі товари
Транзистор 120А Voltronic MY120N10P – радіодеталь з ресурсом за напругою 100В, призначена для роботи у високострумових і низьковольтних силових ланцюгах.
Особливості
  • Струм 120 Ампер
  • Гранова напруга 100 Вольт
  • Корпус TO-220
Область застосування
  • Імпульсні джерела живлення (SMPS)
  • Силові перетворювачі й інвертори
  • Електродвигуни та системи керування приводами
  • Автоматизація і промислова електроніка
  • Блоки живлення з високим навантаженням
  • Зарядні пристрої й акумуляторні системи
  • Електроніка в автомобільній промисловості
Виробник
Тип деталі
Транзистор
Вага
30 г
Номінальна напруга
100V
Струм (max)
120A