Відеокамера Provision-ISR BSH-33K0AB-28 (2.8 мм) циліндрична
  • Схожі товари
Особливості MHD відеокамери Provision-ISR BSH-33K0AB-28
  • Мультиформатність MHD (AHD/TVI/CVI/Аналог)
  • Вбудований мікрофон
  • Широка функціональна база
  • Гібридна (LED + ІЧ) підсвічування 20 метрів
  • Герметичність IP67 (безпечна для вулиці)
Формати відеокамери Provision-ISR BSH-33K0AB-28
  • AHD/HD-TVI - 3K (2944x1656)
  • AHD/HD-TVI/HDCVI - 4 Мп (2560x1440)
  • CVBS - 700 ТВЛ
Оптика MHD відеокамери Provision-ISR BSH-33K0AB-28 фіксована і при фокусі 2,8 мм гарантує ширококутний огляд в 95 градусів.
Живлення камери для вулиці реалізовано від напруги 12 Вольтів. Споживання струму не перевищує позначки 350 мА.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
280 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
95°
Розмір кадру в пікселях
2944x1665 пікс.
ІЧ підсвітка
20 метрів
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
172.2 x 73.4 x 74.5 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC
Додаткові характеристики
ИК + LED підсвітка
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
338394
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/2.5 CMOS
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +50 °C
Формат компресії
H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG
Чутливість (кол./чб.)
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?