ДБЖ імпульсний Trinix PSU-1205LED(BOARD) LiFePO4
Наші переваги
ВиробникTrinix Тип блоку живленняімпульсний Підтримка АКБнемає місця під АКБ Вихідна напруга12V DC Струм (А)5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  ДБЖ імпульсний Trinix PSU-1205LED(BOARD) LiFePO4, Струм (А): 5 А
5 А
Товар в наявності
Зображення  ДБЖ Trinix PSU-1203LED(BOARD) LiFePO4 на 3 А, Струм (А): 3 А
3 А
  • Схожі товари
Імпульсний блок безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(BOARD) LiFePO4 – високоефективний (ККД 88%) і довгослужбове джерело під системи резервного живлення для камер, охоронних датчиків кодових клавіатур, зчитувачів, електрозамків і безлічі техніки з робочою напругою 12 В (13.8-14.4 В вибір джампером) і навантаженням по струму в межах 5 А. Вихідна потужність безперебійного блоку дорівнює 100.8 Вт.
Головним надбанням ДБЖ виглядає спільна робота з літій-залізо-фосфатними акумуляторами (max 14.4 В). Додатково доступна робота і зі свинцево-кислотними АКБ (13.8 В).
  • Сумісність з AGM, GEL, літій-залізо-фосфат
  • Оперативна зарядка 2 А
  • Багатоступеневий захист
  • Світлодіодна індикація
  • Зручний настінний монтаж
Область застосування
  • УПС для відеоспостереження
  • UPS для сигналізації охоронно-пожежної
  • ББЖ для контролю доступу
  • ДБЖ автоматизації та управління
Плата без боксу, але інсталяція нескладна і виробляється в пластиковий або металевий настінний бокс.
Виробник
Тип блоку живлення
імпульсний
Кількість каналів
1
Підтримка АКБ
немає місця під АКБ
Вихідна напруга
12V DC
Особливості конструкції
без корпусу
Матеріал корпусу
без корпусу
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Статус роботи
світловою індикацією
Вхідна напруга
190V AC - 265V AC