Електролічильник однотарифний Chint DDSU666-220V-5-80A (без комунікації)
  • Відгуки
Переваги DDSU666-220V-5-80A
  • Високоточний енергомоніторинг
  • Максимальне навантаження 80A
  • Клас точності 1.0
  • Мала похибка
  • LCD індикація
  • Монтаж на DIN-рейку
Де застосовується електролічильник 80A CHINT?
Електричний лічильник 80A застосовується для високоточного контролю активної енергії в мережах 1 фаза.
Основні сфери застосування:
  • Квартири та приватні будинки
  • Комерційні об`єкти (офіси, магазини)
  • Щити на виробництві
  • Сонячні й альтернативні електростанції
  • Розумний дім з відстеженням енергоспоживання
Електроприлад зручний для вбудовування в розподільні шафи й автоматизовані системи обліку.
Виробник
Тип
однофазний
К-ть тарифів
однотарифний
Клас точності
1.0
Розміри (мм)
98 x 36 x 65 мм
Максимальний ток
80 Амперів
Гарантія
6 міс.
Код товару
338610
Напруга
220 В