5 MP відеокамера Provision-ISR I2-350A-28 (2.8 мм)
  • Схожі товари
Переваги відеокамери Provision-ISR I2-350A-28
До плюсів варто віднести:
  • Мультиформатність (AHD/TVI/CVI/CVBS)
  • 5 Мп якість картинки
  • Дистанція передачі сигналу до 500 м
  • 3D-DNR, Digital WDR, BLC
  • ІЧ підсвічування на 20 м
  • Простота встановлення системи HD-TVI
Де використовується HD-TVI камера Provision-ISR I2-350A-28?
  • контроль прибудинкової території та приватних будинків
  • спостереження за магазинами, офісами й торговими точками
  • охорона складів, паркінгів і виробничих приміщень
  • безпека навчальних закладів і громадських просторів
  • захист бізнесу
Охоронна відеокамера універсальна й підходить широкому спектру завдань.
Формат запису I2-350A-28
У підтримці 3 варіанти роботи:
  • 5 Мп (2592x1944) AHD / TVI;
  • 4 Мп (2560x1440) AHD/TVI/CVI;
  • CVBS 700 ТВЛ
Установка HD-TVI відеокамери
  • Проведення до місця інсталяції коаксіал та кабель живлення
  • Монтуйте кронштейн
  • Приєднайте кабель з BNC до відеокамери й реєстратора
  • Задайте напрямок оптиці
Умови експлуатації
Початок роботи пов`язаний з подачею напруги DC 12V, споживання струму 320 мА.
Виробник
Формат системи
HD розширення
5.0 Mp
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
475 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
91°
Розмір кадру в пікселях
2592x1944 пікс.
ІЧ підсвітка
20 метрів
Підключення до мережі
ні
Розміри (мм)
172.2 x 73.4 x 74.5 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
без мікрофону
WDR
підтримується
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12 В
Код товару
343871
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є
Матриця
1/2.7 CMOS
Робоча температура
-30... +50 °C
Чутливість (кол./чб.)
0.01 люкс / 0 люкс (ІЧ вкл.) - висока
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?