Оповіщувач Trinix EVAC-02-220 (EN 54) пластик
Наші переваги
ВиробникTrinix Установкавнутрішні
  КОД Напруга живлення Доступність Ціна
Зображення  Оповіщувач Trinix EVAC-02-12/24 (EN 54), Напруга живлення: 12 В/24 В
12 В/24 В
Товар в наявності
Зображення  Оповіщувач Trinix EVAC-02-220 (EN 54) пластик, Напруга живлення: 220 В
220 В
  • Схожі товари
  • Європейський стандарт EN 54
  • Яскрава видимість 24 м
  • Варіанти написів
Варіанти написів
  • Вихід Exit
  • Напрямок евакуаційного виходу
Умови експлуатації
Безпека експлуатації доступна в широких рамках зміни температур середовища -10...+40 градусів Цельсія. Зовнішня оболонка поєднує ABS-пластик і PC-пластик. Клас вологозахисту IP21C. Розмір: 305x235x35 мм.
Виробник
Тип оповіщення
світлове
Тип сирени
Установка
Вага
780 г
Тип живлення
неавтономне
Частота передачі
не підтримується
Матеріал
пластик
Колір
білий
Розміри (мм)
305 x 235 х 35 мм
Напруга живлення
220 В
Гарантія
12 міс.
Гучність сирени
не підтримується
Код товару
343924
Робоча вологість
від 10 до 90%