Блок живлення Prolum PL-NV-120-12 на 12V DC
Під замовлення
Наші переваги
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)10 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення Prolum PL-NV-120-12 на 12V DC, Струм (А): 10 А
10 А
Під замовлення
  • Схожі товари
Блок живлення 12 В Prolum PL-NV-120-12 – це стабільне імпульсне джерело електроживлення 120 Вт з пасивним охолодженням.
Переваги БЖ Prolum NV серії
  • ККД адаптера 86%
  • Захисний кожух
  • Ультратонкий форм-фактор
  • Вхідний діапазон 180-264 В
  • Термозахист
Де застосовується блок живлення 12 В PL-NV-120-12?
Імпульсний адаптер 12 В виробника Пролум забезпечує надійне та стабільне електроживлення світлодіодних пристроїв і приладів постійного струму:
  • Відеоспостереження і системи безпеки
  • Охорона об`єктів
  • Домофони й контроль доступу
  • Вуличне, промислове та фасадне освітлення
  • Архітектурне підсвічування будівель і споруд
БЖ 12 В 10 А виділяється відмінним ККД, надійним захистом від перенапруги й стійкістю до температур 25...+40 °C, чому ідеальне рішення для довговічної роботи слабкострумових систем.
Підсумок: Купити блок живлення 12 В Prolum PL-NV-120-12 — розумний вибір з погляду співвідношення ціни, надійності й стабільності вихідної напруги. Доступно замовити БЖ 12V виробника Пролум у Києві, Львові, Одесі та по всій Україні з офіційною гарантією 24 місяці й зручним доставленням.
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
263 × 26 x 22 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
180V AC - 264V AC
Гарантія
24 міс.
Код товару
343975
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?