Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-48-24 металевий
Під замовлення
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга24V DC Струм (А)2 А
Наші переваги
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення Prolum PL-UTF-100-24 імпульсний, Струм (А): 4.17 A
4.17 A
Під замовлення
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-48-24 металевий, Струм (А): 2 А
2 А
Зображення  Блок живлення Prolum PL-UTF-60-24 імпульсний, Струм (А): 2.5 А
2.5 А
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення 24 В Prolum PL-UTF-48-24 – це герметичне джерело електроживлення 48W з ультратонким виконанням алюмінієвого корпусу.
Особливості БЖ
  • Широкий вхідний діапазон 180-264 В AC
  • Ефективність перетворення адаптера
  • Вологозахист IP67
  • Ультратонкий форм-фактор
  • Захист від перегріву та КЗ
Де застосовується блок живлення 24 В 2 А Prolum PL-UTF-48-24?
Герметичний імпульсний адаптер виробника Prolum застосовується під стабільне електропостачання техніки з напругою 24 В.
  • Світлодіодні стрічки, прожектори
  • Промислові контролери, автоматика
  • Системи відеоспостереження
  • Охоронно-пожежні сигналізації
  • СКУД і домофонні панелі
  • Телеметричні й комунікаційні пристрої
З підвищеним коефіцієнтом корисної дії БЖ 24 В 2 А демонструє стабільність електроживлення в системах слабкострумового обладнання.
Умови експлуатації
Підсумок: Купити блок живлення 24 В PL-UTF-48-24 — це практичне рішення, що поєднує якість складання, ефективність і захист пристроїв, що підключаються. Доступно замовити БЖ 24V Пролум у Києві та всій Україні з офіційною гарантією 36 місяців і зручним доставленням.
Вихідна напруга
24V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
264.5 x 21.5 x 20.3 мм
Тип підключення 220В
дроти
Ступінь захисту
IP67
Вхідна напруга
180V AC - 264V AC