Блок живлення Prolum PL-SPH-240-24 на 10 А
Під замовлення
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга24V DC Струм (А)10 А
Наші переваги
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення Prolum PL-SPH-240-24 на 10 А, Струм (А): 10 А
10 А
Під замовлення
Зображення  Блок живлення Prolum PL-SPH-200-24 на 8.33 A, Струм (А): 8.33 A
8.33 A
  • Схожі товари
Блок живлення імпульсний Prolum PL-SPH-240-24 – це безпечне і довгослужбове джерело електроживлення різного обладнання з робочою напругою 24 В DC і навантаженням струму в межах 10 Амперів. БЖ 24 В 10 А забезпечує надійну роботу відеоспостереження, сигналізації й різної слабкострумової техніки.
Переваги Prolum PL-SPH-240-24
  • ККД 86%
  • Ультратонка конструкція
  • Тихе пасивне охолодження
  • Захист від перегріву і перенапруги
  • Вбудований RGB контролер
  • Широкий вхідний діапазон 175-265 В
  • Тривалий термін служби
Імпульсний БЖ 240 Вт з RGB контролером забезпечує стабільне електроживлення обладнання з напругою 24 В.
Застосовується під:
  • живлення камер відеоспостереження, відеореєстраторів і супутньої периферії;
  • електропостачання охоронних і пожежних сигналізацій, сповіщувачів і сирен;
  • робота домофонів, викличних панелей, моніторів;
  • електроживлення СКУД: контролерів, зчитувачів, замків і турнікетів;
  • постачання системи розумний будинок, автоматизації й телекомунікації.
Адаптер оптимальний для довготривалої роботи під системи безпеки та контролю.
Конструкція та умови експлуатації
Базою виготовлення корпус послужив міцний метал сірого кольору з вентиляційними отворами. Габарити: 205x59x29 мм, підключення входу та виходу через клеми. Допустима температура середовища експлуатації в межах -25…40 градусів Цельсія.
Підсумок: Купити імпульсний блок живлення 24 В Prolum PL-SPH-240-24 – це практичне рішення під стабільне електропостачання охоронних систем, автоматики та відеоспостереження. Доступно замовити блок на 24 Вольти у Києві, Львові, Харкові та по всій Україні з офіційною гарантією 24 місяці й доставленням.
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
24V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
205 x 59 x 29 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
175V AC - 265V AC
Гарантія
24 міс.
Додаткові характеристики
Код товару
343981
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?