Блок живлення Ewind EW-PI120W-48 імпульсний
Наші переваги
ВиробникEwind Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга48V DC Струм (А)2.5 А
  • Схожі товари
Блок живлення Ewind EW-PI120W-48 на DIN-рейку – це надійне та довгослужбове джерело електроживлення для техніки з робочою напругою 48 Вольтів і навантаженням по струму в рамках 2,5 Ампера. Вихідна потужність адаптера складає 120 Вт.
Переваги Ewind EW-PI120W-48
  • Стабільна вихідна напруга
  • Стандарти безпеки GB4943/EN60950
  • Компактний корпус для монтажу на DIN рейку
  • Широкий діапазон робочих температур
  • Вбудовані системи захисту від перевантажень і перенапруги
Де застосовується блок живлення 48 В Ewind EW-PI120W-48?
  • Камери відеоспостереження
  • Комутатори, роутери
  • Промислова автоматика
  • Серверне обладнання
Універсальність і надійність застава адаптера для побутового й промислового застосування.
Умови експлуатації та монтаж
Робоча температура експлуатації коливається в діапазоні -30…+70 °C.
Монтаж блоку на DIN-рейку не супроводжується складнощами, розміри – 130,5 × 121 × 40 мм.
Підсумок: Купити блок живлення Ewind EW-PI120W-48 – оптимальний вибір під стабільне живлення відеоспостереження, мережевого обладнання і телекомунікаційних пристроїв. Доступно замовити адаптер на DIN-рейку 48 В у Києві та по всій Україні за вигідною ціною, з офіційною гарантією (36 місяців) й оперативністю доставлення.
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
48V DC
Вага
580 г
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
130.5 х 121 х 40 мм
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
90V AC - 264V AC