ДБЖ EuroPower EP-UPS-1205(P) в боксі з замком
Наші переваги
ВиробникEuropower Тип блоку живленняімпульсний Підтримка АКБмісце під АКБ Вихідна напруга12V DC Струм (А)5 А
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  ДБЖ для камер EuroPower EP-UPS-1203(P), Струм (А): 3 А
3 А
Товар в наявності
Зображення  ДБЖ EuroPower EP-UPS-1205(P) в боксі з замком, Струм (А): 5 А
5 А
  • Схожі товари
ДБЖ 12V 5A EuroPower EP-UPS-1205(P) — це компактний одноканальний безперебійник (UPS) у пластиковому корпусі під стабільне електроживлення охоронних систем і телекомунікаційної техніки. УПС для камер, сигналізації, СКУД, роутерів, комутаторів і різної слабкострумової техніки оптимальна знахідка, що гарантує стабільне живлення 12 Вольтів в рамках навантаження 5 Ампер (78 Вт).
  • ККД 88%
  • Багаторівнева система захисту
  • Стабілізація по лінії та навантаженню 2%
  • Місце під АКБ GEL/AGM - 12V/7Ah
  • Додатковий струм зарядки 650 мА (13,8V)
  • Тривалий термін служби
  • Інформативна LED-індикація
  • Стінний монтаж ББЖ
  • Тестування на практиці у повному навантаженні
  • Патентований дизайн
При заявлених плюсах ціна ББЖ 12V 5A EuroPower EP-UPS-1205(P) виглядає виправданою і конкурентоспроможною в класі аналогів.
ББЖ 12V 5A EP-UPS-1205(P) успішно застосовується в ролі:
  • безперебійна робота відеокамер
  • резервне живлення сигналів охорони
  • робота без перебоїв пожежної сигналізації
  • безперервне живлення контролю доступу
  • стабільне електроживлення мережевого обладнання
  • аварійне електроживлення автоматики
  • резервний СКУД
Джерело безперебійного живлення (UPS) пропонує комплексне рішення для безпечної роботи обладнання на 12 В.
Індикація (LED) ДБЖ 12V EuroPower
  • Червоний – мережеве електроживлення на місці
  • Зелені – електропостачання з виходу в нормі
Комплексний захист EP-UPS-1205(P)
Вхідний діапазон 190-265 VAC виступає гарантом безпечної експлуатації ДБЖ в умовах критично нестабільних електромереж. При струмі 5,75 А передбачений захист за перевантаженням, а при напрузі 16 В при перенапрузі. Передбачено високоефективний захист і за КЗ, глибоким розрядом акумуляторної батареї (10 В) та зворотнім підключенням.
Умови експлуатації та зберігання ДБЖ 12 В EuroPower
Пластиковий бокс відрізняється компактністю і міцністю. При розмірах 228x195x78 міліметрів безперебійник для батареї 12 В номінальної напруги та ємності 7 Аг підійде оптимально.
Підсумок: Купити ДБЖ EuroPower EP-UPS-1205(P) – розумний вибір для захисту обладнання від перебоїв електромережі під стабільне резервне живлення. Доступно замовити безперебійник 12 В  у Києві та Україні за вигідною ціною, гарантією якості 12 місяців і доставленням.
Вихідна напруга
12V DC
Розміри (мм)
228 x 195 x 78 мм
Вхідна напруга
190V AC - 265V AC
Додаткові характеристики
струм заряду - 13,8V/0.65A