ДБЖ EuroPower EP-UPS-1205HCU(P) на 5 А
Наші переваги
ВиробникEuropower Тип блоку живленняімпульсний Підтримка АКБмісце під АКБ Вихідна напруга12V DC Струм (А)5 А
  • Схожі товари
ББЖ 12V 5A EuroPower EP-UPS-1205HCU(P) — це надійний і довговічний одноканальний UPS в пластиковому корпусі під безперебійне електроживлення камер відеоспостереження, сигналізацій, СКУД і обладнання 12 В. Безперебійник працює за принципом автоматичного перемикання на акумулятор при зникненні мережі, підтримуючи стабільне живлення 12 В навантаження до 5 А й одночасно заряджаючи батарею.
Переваги ББЖ EuroPower EP-UPS-1205HCU(P)
  • ККД 88%
  • Комплексний захист
  • Місце під АКБ LiFePO4/GEL/AGM - 12V/17Ah
  • Струм зарядки 2000 мА (14,4V)
  • Збільшений ресурс роботи
  • Наочна LED-індикація
  • Стінний монтаж ДБЖ
  • Патентований дизайн
При заявлених плюсах ціна ДБЖ 12V 5A EuroPower EP-UPS-1205HCU(P) виглядає виправданою та конкурентоспроможною в класі аналогів.
ДБЖ 12V 5A EP-UPS-1205HCU(P) успішно застосовується в ролі:
  • безперебійна робота охоронної сигналізації
  • резервне живлення камер відеоспостереження
  • робота без перебоїв контролю доступу
  • безперервне живлення пожежної сигналізації
  • стабільне електроживлення автоматики
  • аварійне електроживлення мережевого обладнання
  • резервні системи розумний будинок
Блок безперебійного живлення (UPS) під LiFePO4 акумулятор демонструє всеосяжний вихід стабільної й безпечної роботи обладнання на 12 В.
Індикація (LED) ББЖ 12V EuroPower
  • Червоний світлодіод – сигналізує про наявність електроживлення.
  • Зелений світлодіод – свідчить про стабільну напругу на виході й коректну працездатність ББЖ.
Комплексний захист EP-UPS-1205HCU(P)
Вхідна напруга 190-265VAC гарантує надійність і безпеку роботу ББЖ в критично нестабільних коливаннях мережі. При струмі 115% передбачено захист за перевантаженням, і напрузі 16 В при перенапрузі. Реалізовано комплексний захист від короткого замикання, глибокого розряду акумулятора (до 10 В) і некоректного підключення акумуляторної батареї.
Умови експлуатації та зберігання ДБЖ 12 В EuroPower
Упс у пластиковому корпусі, компактний і міцний. При габаритах 300x235x90 міліметрів джерело безперебійного живлення для батареї LiFePO4/GEL/AGM 12 В номінальної напруги та ємності 17 Аг підійде оптимально.
Підсумок: Купити ББЖ EuroPower EP-UPS-1205HCU(P) – розумний вибір для захисту обладнання від перебоїв електромережі під стабільне резервне електроживлення. Доступно замовити UPS 12V у Києві та по Україні з гарантією якості 12 місяців і доставленням.
Вихідна напруга
12V DC
Розміри (мм)
300 × 235 x 90 мм
Вхідна напруга
190V AC - 265V AC
Додаткові характеристики
струм заряду - 13,8V/14.4V - 2A
Захист акумулятора від глибокого розряду
є
Код товару
345758
Сумісні АКБ
GEL/AGM/LiFePO4
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?