Блок живлення Mean Well LRS-100-48 на 48V DC
Під замовлення
Наші переваги
ВиробникMean Well Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга48V DC Струм (А)2.3 А
  • Схожі товари
Блок живлення Mean Well LRS-100-48 – це безпечне, надійне й довговічне джерело електроживлення 110,4 Вт для пристроїв з номінальною напругою 48 В та струмом до 2,3 А. БЖ 48 В 2.3 А підтримує ефективну й безпечну роботу відеоспостереження, охоронних систем і слабкострумових пристроїв.
Особливості блоку Mean Well LRS-100-48
  • ККД 92%
  • Безпека експлуатації
  • Вентиляційні отвори й пасивне охолодження
  • Термозахист
  • Підстроювання по виходу
  • Захисний кожух
Імпульсний БЖ 110.4 Вт призначений для надійного електропостачання обладнання, що працює від мережі 48 В.
Успішно застосовується під:
  • живлення камер відеоспостереження, відеореєстраторів і супутньої периферії,
  • підключення охоронних і пожежних сповіщувачів, сирен і сигналізацій,
  • робота домофонів, панелей виклику та моніторів,
  • забезпечення СКУД: контролерів, зчитувачів, електромагнітних замків і турнікетів,
  • електроживлення систем «розумний будинок», автоматизації й телекомунікаційного обладнання.
Адаптер імпульсний MeanWell оптимальний для довготривалої роботи під системи безпеки й контролю.
Конструкція й умови експлуатації
Базу оболонки склав міцний перфорований метал. Розмір: 129x97x30 мм. Норма температури середовища експлуатації в межах -30…70 градусів Цельсія.
Підсумок: Купити імпульсний блок живлення 48 В Mean Well LRS-100-48 – розумний вибір під стабільне електроживлення відеоспостереження, охорони й автоматизації. Доступно замовити адаптер на 48 Вольтів в Києві та по всій Україні з офіційною гарантією 36 місяців і швидкісним доставленням
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
48V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
129 x 97 x 30 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
90V AC - 264V AC
Гарантія
36 міс.
Код товару
347905
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?