Блок живлення для камер SWP-NF12-300W металевий
Наші переваги
ВиробникSWP Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)25 А
  • Схожі товари
Блок живлення 12 В SWP-NF12-300W – це герметичне та довгослужбове імпульсне джерело електроживлення 300W з активним охолодженням і вологозахисним металевим виконанням корпусу.
Особливості БЖ SWP NF12
  • Розширений діапазон напруги на вході (180-240 AC)
  • ККД адаптера
  • Комплексний захист від перенапруги й короткого замикання
  • Стандарти безпеки
  • Активне охолодження
Де застосовується блок живлення 12 В SWP-NF12-300W?
Імпульсний адаптер NF12-300W виробника SWP застосовується під стабільне електроживлення світлодіодного освітлення, камер відеоспостереження, контролерів і різного низьковольтного обладнання з напругою 12 В.
  • Відеоспостереження
  • Сигналізація й охоронні комплекси
  • Домофонні й контрольні системи доступу
  • Зовнішнє й виробниче освітлення
  • Архітектурні світлові рішення
З підвищеним коефіцієнтом корисної дії та захистом за стандартом IP67 БЖ 12 В 25 А забезпечує стабільну й довговічну роботу в системах слабкострумового обладнання.
Підсумок: Купити блок живлення 12 В для камер, сигналізації, СКУД і LED — практичне рішення, що поєднує надійність, високий ККД та вологозахист для експлуатації у скрутних кліматичних умовах. Доступно замовити БЖ 12V SWP-NF12-300W у Києві та всій Україні з гарантією якості й зручним доставленням.
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
12V DC
Вага
200 г
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
308 x 54 x 21 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
180V AC - 240V AC